Aktualności

Dnia 28.05.2015r. grupa sportowa WTZ PSOUU wzięła udział w "Integracyjnym Turnieju Lekkoatletycznym" organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Świdniku. Zawodnicy startowali w konkurencjach indywidualnych i grupowych.

Nasz warsztat reprezentowali: Daniel Kopka, Mateusz Gileta, Hubert Samonek, Piotr Hać, Mariusz Tyliński, Sebastian Golik i Grzegorz Wawrzusiszyn, Sławomir Misiurek.

W konkurencji rzutu piłką lekarską I miejsce zajął Daniel Kopka a III Sławomir Misiurek. Hubert Samonek po ciężkich zmaganiach w strzałach na bramkę wywalczył III miejsce.

Pozostali zawodnicy mieli mniej szczęścia. Nasza sztafeta zajęła II miejsce z niewielką stratą do złotych medalistów. Po zakończeniu rozgrywek sportowych nastąpiło zsumowanie punktów zdobytych indywidualnie przez uczestników, co naszej drużynie pozwoliło zająć II miejsce.

Zawodnicy zostali nagrodzeni medalami i dyplomami.